GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 4391101
nr 439 1101
Servisdelar
ca 15 del, Rörstrand, Ostindia [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 20 november 2006
kl 17:14:50
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
Rörstrand